Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Auto lakirer - brodski pitur (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zadar

Rok prijave:

  • ADRIATIC YACHT SERVICE d.o.o.

Opis posla

Traži se 2 samostalna auto lakirera (m/ž) za rad na plovilima s iskustvom.

Uvjeti:
- KV/SSS
- 2 godine radnog iskustva
- potrebno iskustvo u radu sa pripremom podloge na plastičnim, drvenim, željeznim i aluminijskim plovilima
- poznavanje materijala i obrade istih
- pedantnost i znanje u poliranju i dotjerivanju do visokog sjaja

Prednost osobama s iskustvom na plovilima i s vozačkom dozvolom.

Nudimo:
- rad na određeno uz mogućnost prijave u stalni radni odnos
- redovita primanja
- rad u dinamičnom, pozitivnom i uspješnom okruženju
- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje

Mogućnost zapošljavanja umirovljenika.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).