Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Brodograditelj - stolar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zadar

Rok prijave:

  • ADRIATIC YACHT SERVICE d.o.o.

Opis posla

Traži se 2 samostalna majstora stolara (m/ž) s iskustvom u gradnji i popravku drvenih plovila.

Uvjeti:
- KV/SSS
- 2 godine radnog iskustva
- potrebno poznavanje materijala i strukture plovila, rada sa alatima i strojevima

Prednost osobama s vozačkom dozvolom, iskustvom u lakiranju, radu sa špricama za farbanje, radu sa tikovinom i mahagonijem.

Nudimo:
- prijava na neodređeno uz mogućnost prijave za stalno
- naknada za prijevoz se u cijelosti isplaćuje

Mogućnost zapošljavanja umirovljenika.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).