Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Agent za posredovanje u prometu nekretninama (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Crikvenica

Rok prijave:

  • CRIKVENICA NEKRETNINE jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za poslovanje nekretninama i usluge

Opis posla

Posao podrazumijeva uredski i terenski rad, a glavni radni zadaci su:
- dopuna ponude nekretnina što obuhvaća pronalazak novih nekretnina, ugovaranje suradnje s novim te održavanje kontakta s postojećim kupcima/prodavateljima, fotografiranje nekretnina
- održavanje i upravljanje portfelja nekretnina (kreiranje oglasa nekretnina u specijalističkom programu, objavljivanje na raznim domaćim i stranim portalima)
- komunikacija s klijentima i prezentiranje nekretnina na terenu, putem email-a, komunikacija preko telefona, sastavljanje i slanje ponuda

Uvjeti​:
- vozačka dozvola B kategorije
- osnovna informatička znanja
- komunikativnost s klijentima
- poželjno ali ne i obavezno - položen stručan ispit za agenta za posredovanje u prometu nekretnina

Nudimo:
- poslovni mobitel
- fleksibilno radno vrijeme
- uredski i terenski posao
- ured u centru Crikvenice
- rad u zdravom i pozitivnom okruženju

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).