Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Stručni radnik - ispitivač (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Istarska županija

Rok prijave:

  • INSPEKT. PAZIN društvo s ograničenom odgovornošću za tehničko ispitivanje i analizu, kontrolu i druge usluge

Opis posla

Tražimo stručnog radnika - ispitivača (m/ž).

Opis posla:
- izvođenje terenskih ispitivanja kod klijenata na području RH
- prikupljanje i obrada podataka te izrada popratne dokumentacije
- ispitivanje radne opreme
- elektroinstalacije
- osposobljavanja

Uvjeti:
- diplomski studij elektrotehnike / strojarstva
- samostalnost u radu
- brzo usvajanje novih vještina
- spremnost na terenski rad
- točnost i preciznost

Prednosti:
- iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- položen stručni ispit stručnjak zaštite na radu
- položen stručni ispit za ispitivanje stabilnih sustava
- stručni ispit za odgovornu osobu zaštite od požara
- andragogija
- odgovornost, organiziranost, ažurnost i točnost
- samostalnost
- izrazita komunikativnost i spremnost na timski rad
- aktivno znanje engleskog jezika

Što nudimo:
- mobitel
- edukacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).