Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Nastavnik fizike (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Split

Rok prijave:

  • Graditeljsko - geodetska tehnička škola

Opis posla

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br. 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14, 7/17, 68/18, 98/19 i 64/20)
Graditeljsko-geodetska tehnička škola, Split, Matice hrvatske 11 raspisuje natječaj za zasnivanje radnih odnosa:

Nastavnik fizike (m/ž) - neodređeno puno radno vrijeme.

Kandidati koji se prijavljuju na natječaj pored općih uvjeta, sukladno općim propisima o radu, moraju ispunjavati i posebne uvjete propisane Zakonom o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN br. 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 126/12, 94/13, 152/14,7/17 i 68/18) i Pravilnikom o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju nastavnika u srednjem školstvu (NN br. 1/96 i 80/99).

Uz prijavu na natječaj potrebno je priložiti:
- životopis
- presliku dokaza o stečenoj stručnoj spremi
- presliku dokaza o državljanstvu
- uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak ili da je pod istragom za neko od kaznenih djela iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (ne starije od 6 mjeseci)
- elektronički zapis ili potvrdu o podacima evidentiranim u HZMO-a.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima, dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti dokaze o ostvarivanju prava na prednost na koju se pozivaju.

Pozivaju se osobe iz članka 102. st. 1.-3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17) da uz prijavu na natječaj dostave dokaze iz članka 103. st. 1. navedenog zakona. Dodatne informacije o dokazima koji su potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju mogu se naći na internetskim stranicama Ministarstva hrvatskih branitelja na sljedećoj poveznici https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje//Popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju.pdf

Prijavom na natječaj kandidati su suglasni da škola kao voditelj obrade osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati osobne podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno pozitivnim propisima o zaštiti osobnih podataka.

Isprave se prilažu u neovjerenom presliku, a prije izbora kandidata predočit će se izvornik.

Prijave s potrebnom dokumentacijom dostavljaju se na adresu škole:

Graditeljsko-geodetska tehnička škola, Matice hrvatske 11, 21 000 Split, uz naznaku „ Za natječaj“.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja.
Na natječaj se, pod jednakim uvjetima, mogu prijaviti osobe oba spola.

Natječajna dokumentacija se neće vraćati kandidatima.

Nepotpune i/ili nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Kandidati koji su pravodobno podnijeli potpunu prijavu te ispunjavaju uvjete natječaja obvezni su pristupiti selekcijskom postupku, procjeni odnosno testiranju prema odredbama Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje.

Procjena kandidata za zapošljavanje provodi se razgovorom s kandidatima.

Vrijeme i mjesto održavanja razgovora s kandidatima objaviti će se najmanje pet dana prije dana određenog za procjenu odnosno testiranje kandidata na mrežnoj stranici Graditeljsko-geodetske tehničke škole, Split, https://ggts.hr/ u rubrici „ DOKUMENTI“ pod nazivom „NATJEČAJI“.

Graditeljsko-geodetska tehnička škola zadržava pravo provjere vjerodostojnosti isprave o stečenom obrazovanju.

O rezultatima natječaja svi će kandidati biti obaviješteni u roku od 15 dana od dana sklapanja ugovora o radu s izabranim kandidatom i to objavom na mrežnim stranicama škole.

U slučaju sudjelovanja kandidata s pravom prednosti pri zapošljavanju, škola obavijest o odabiru kandidata dostavlja e-mailom ili poštom svim kandidatima.

Ostale informacije

Kategorije:

Obrazovanje i znanost

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Obrazovanje i znanost iznosi 887,26 EUR (6.685,05 kuna).