Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Grafički dizajner (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Ivanec Bistranski

Rok prijave:

  • FRAKTURA društvo s ograničenom odgovornošću za izdavačko grafičku djelatnost

Opis posla

Fraktura d.o.o. izdavačka je kuća koja već dvadeset godina postavlja nove standarde i pomiče granice u nakladničkom svijetu. To su prepoznali naši čitatelji, autori, brojni partneri, te stručni žiriji, pa smo tako 2015. godine na Londonskom sajmu knjiga proglašeni najboljom nakladničkom kućom na svijetu.

Svake godine objavljujemo osamdesetak novih beletrističkih i publicističkih naslova. Organiziramo Festival svjetske književnosti i brojne promocije. Knjige i čitanje su naša strast i smatramo kako one imaju središnje mjesto u svačijem životu. Naš tim čini 20 djelatnika, a poslovanje temeljimo i na suradnji sa širokom mrežom vanjskih suradnika.

Opis posla:
- prijelom knjiga i priprema za tisak
- grafička priprema promotivnih materijala, letaka, plakata, internetskih oglasa
- suradnja s uredništvom
- podrška marketingu i prodaji
- obrada fotografija

Mjesto rada je Ivanec Bistranski kod Zaprešića.

Uvjeti:
- SSS/VŠS grafičkog smjera ili dizajna
- poznavanje rada u programima: InDesign, Photoshop, Acrobat Professional i Illustrator
- napredno poznavanje engleskog jezika

Ostali uvjeti:
- spremnost na usvajanje novih znanja i vještina
- odgovornost i preciznost
- organiziranost i samostalnost pri obavljanju zadataka
- spremnost na timski rad
- motiviranost za rad s knjigama

Nudimo:
- rad na neodređeno vrijeme
- mogućnost povremenog rada od kuće

Ostale informacije

Kategorije:

Dizajn i umjetnost

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Dizajn i umjetnost iznosi 804,50 EUR (6.061,52 kuna).