Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Samostalni električar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Njemačka

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • Kvik GmbH

Opis posla

Zbog povećanog opseg posla kod poslovnih partnera u Njemačkoj, zapošljavamo:

Samostalnog električara (m/ž).

Mjesto rada: Njemačka

Uvjeti posloprimca:
- preporučeno znanje njemačkog jezika, nije obvezan
- radno iskustvo 3 godine
- srednja škola elektro struke
- potrebno iskustvo na poslovima elektroinstalacija
- iskustvo u postavljanju uzemljenja, kanalica, bužira i kablova
- čitanje el. shema
- iskustvo u izradi el. ormara

Kandidatu nudimo:
- prijevoz na posao
- smještaj
- uredni radni uvjeti
- stalna i dobra plaća
- zapošljavamo na neodređeno; novootvoreni poslovi
- puno radno vrijeme

Pošaljite svoju elektronsku prijavu - CV putem linka za prijavu do 18.01.2022.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).