Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Automehaničar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Gornji Kućan

Rok prijave:

  • AUTO ELEKTRIKA ŠANTEK, Održavanje i popravci motornih vozila, vl. Mladen Šantek, Gornji Kućan, Varaždinska 230

Opis posla

Zbog povećanja obima posla potreban nam je:

Opis poslova:
- popravci i održavanje osobnih vozila i ostali poslovi automehaničara

Uvjeti:
- srednja škola bez obzira na smjer
- poznavanje osnovnog rada sa auto dijagnostikom
- osnove poznavanja engleskog jezika
- rad u timu

Poslodavac nudi:
- iznadprosječna primanja
- ugodnu radnu atmosferu
- mogućnost napretka

Kontakt:
- putem linka za prijavu
- telefonski
- osobni dolazak: Varaždinska 230, Gornji Kućan, Varaždin

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).