Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Monter dizala (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Austrija

Rok prijave:

  • Bukovčak Mont društvo s ograničenom odgovornošću za montažu i demontažu dizala, proizvodnju i usluge

Opis posla

Montaža i održavanje dizala.

Uvjeti:
- obavezno radno iskustvo najmanje 2 godine i samostalnost u radu
- poznavanje rada s alatima
- sklonost timskom radu

Mjesto rada: Austrija

Prilikom rada u inozemstvu posao se obavlja temeljem ugovora o poslovnoj suradnji (izaslani/e radnici/e).

Poslodavac pribavlja A1 potvrdu, snosi troškove putovanja do mjesta rada i osigurava smještaj u inozemstvu.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).