Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Specijalist kadrovske administracije i obračuna plaća (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • Atalian Global Services Croatia

Opis posla

Atalian Global Services Croatia d.o.o. dio je grupacije koja posluje u 36 zemalja u svijetu sa 32 000 klijenata, 131 000 zaposlenih i godišnjim prometom od 3 milijarde €.

Posjedujemo 30 godišnje iskustvo na području komercijalnog, tehničkog i infrastrukturnog upravljanja nekretninama te pruža integralna rješenja facility managementa i cjelovitog upravljanja nekretninama, u skladu s potrebama poslovanja uspješnih poduzeća i zahtjevima modernog dinamičnog tržišta. U Hrvatskoj poslujemo već 30 godina sa 1700 zaposlenih, 300 klijenata i na preko 700 lokacija.

Opis posla:
- vođenje kadrovske evidencije djelatnika te ažuriranje promjena vezanih uz radni odnos djelatnika
- izrada, primanje i kontrola dokumentacije za obračun plaće radnika (bolovanja, obustave, evidencija radnog vremena... )
- obračun i knjiženje plaća i ostalih dohodaka i naknada (Ugovori o djelu, autorski ugovori, studentski ugovori, plaća u naravi…)
- kontrola i slanje JOPPD obrasca, usklada SNU obrazaca
- izrada mjesečnih izvještaja plaća, evidencija isplata i refundacija
- izrada mjesečnih i godišnjih evidencija svih isplata i obustava po osnovi rada
- izrada statističkih izvještaja
- praćenje zakonskih propisa i regulative iz područja obračuna plaća i radnog prava
- davanje inicijativa i prijedloga za poboljšanje i unapređivanje procesa rada u tom području

Uvjeti:
- minimalno 3 godine iskustva na traženim poslovima
- napredno korištenje MS Office paketa (posebno Excel)

Stručna sprema: Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik

Potrebne godine iskustva: 3-5

Jezici: Hrvatski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vještine: Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo:
- naknada troškova prijevoza u cijelosti
- rad na puno radno vrijeme
- dopunsko zdravstveno osiguranje
- stimulativna primanja
- rad u stabilnoj dugogodišnjoj tvrtki s ugodnim radnim okruženjem
- ostale pogodnosti za zaposlenike koje ćete saznati na prvom razgovoru

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

Rad od kuće: Povremeno

Ostale informacije

Kategorije:

Ljudski resursi

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ljudski resursi iznosi 1.057,81 EUR (7.970,10 kuna).