Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Serviser na održavanju plovila (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Komiža

Rok prijave:

  • NAUTIČKI CENTAR KOMIŽA, d.o.o. za usluge u nautičkom turizmu, ostale lučke usluge, komunalne djelatnosti i graditeljstvo

Opis posla

Opis poslova:
- obavljanje svih pripremnih administrativnih i operativnih aktivnosti vezanih uz izvlačenje, održavanje, servisiranje, porinuće i osiguranje broda tijekom pružanja usluga
- stručno i odgovorno upravljanje radnim strojevima, opremom i uređajima (osigurana dodatna obuka radnika)
- redovno provođenje, periodične kontrole i nadzor nad primjenom svih mjera za zaštitu od požara, zaštite okoliša i prirode
- prijem i obrada narudžbi za pružanje usluga, dostava izvješća o realizaciji
- postupanje u hitnim intervencijama iz djelokruga rada u koordinaciji sa voditeljem komunalnih i servisnih djelatnosti i voditeljem nautičkog turizma
- pravovremeno informiranje o utvrđenim nedostacima, propustima, nepravilnostima rada i nedopuštenim postupcima korisnika usluga na istezalištu
- kontrola uređaja i opreme za rad (tehnička ispravnost, vođenje evidencije o rokovima za prolongiranje atesta i certifikata i sl.)
- odgovornost za pravovremene narudžbe rezervnih i potrošnih dijelova
- odgovornost za provođenje mjera sigurnosti rada, predlaganje mjera za poboljšanje učinkovitosti, sigurnosti i zaštite

Uvjeti:
- KV, SSS, VŠS,
- Stručna osposobljenost za rukovanje radnim strojevima i opremom (ukoliko kandidat nema
stručnu osposobljenost Poslodavac će osigurati dodatnu obuku radnika)
- Stručna osposobljenost za vozača B kategorije,
- Odlično poznavanje procesa rada i postupaka u održavanju plovila (poželjno)
- Odlično poznavanje brodskih dijela, konstrukcije, materijala, zaštitnih sredstava (poželjno)
- Minimalno 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima (poželjno)
- Opća zdravstvena sposobnost (utvrđuje se prije zasnivanja radnog odnosa sa izabranim kandidatom)

Ostalo:
Radni odnos na određeno vrijeme (12 mjeseci uz probni rok u trajanju 3 mjeseca). Mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vrijeme. Osigurana iznadprosječna primanja (min. 7.000,00 kn neto)

Prednost imaju osobe sa radnim iskustvom na istim ili sličnim poslovima.

Potrebno priložiti:
Kratki životopis, Preslik osobne iskaznice, Dokaz o stručnoj spremi, Preslik vozačke dozvole, Potvrde o stručnoj osposobljenosti za upravljanje radnim strojevima (dodatno dostaviti ukoliko ih kandidat posjeduje), Uvjerenje o nekažnjavanju

Ostale upute:
Na Javni natječaj se, pod jednakim uvjetima, mogu prijaviti osobe oba spola. Pristupnici koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima, dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti sve potrebne dokaze. Pristupnici koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji trebaju dostaviti dokaze iz navedenog zakona, a koji su dostupni i na poveznici: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje//Popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju.pdf

Prijavom na natječaj, smatra se da je dana i privola za obradu i objavu osobnih podataka u svrhu provedbe natječajnog postupka.

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati. Osobe koje podnesu nepotpune ili nepravovremene prijave ne smatraju se kandidatima prijavljenim na Javni natječaj.

Poslodavac zadržava pravo poništiti natječaj i/ili ne prihvatiti niti jednu od dostavljenih ponuda.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).