Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Elektroinstalater / Elektrotehničar / Električar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • IMK ELEKTRO d.o.o.

Opis posla

Tražimo električare / elektrotehničare / elektroinstalatere / elektromontere (m/ž).

Tražimo osobe koje vole struku i žele sudjelovati na uzbudljivim projektima novih tehnologija isključivo u Hrvatskoj.

Tražimo više djelatnika.

Uvjeti:
- sposobnost rada na visini
- vozačka dozvola B kategorije (nije nužno posjedovati)
- radno iskustvo od dvije godine je dovoljno da nam se pridružiš
- potrebne godine iskustva: 1-3
- jezici: Hrvatski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo:
- pristojna i redovna primanja
- dobru radnu atmosferu
- timski rad
- stalno usavršavanje u struci
- službeni mobitel
- stabilna tvrtka na području Hrvatske, ne poslujemo u inozemstvu, tako da ne nudimo posao i rad u inozemstvu
- vrsta zaposlenja: stalni radni odnos
- plaća: od 7500 do 11000 kn

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).