Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Tehničar za spajanje optičkih kablova (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • Datakom j.d.o.o.

Opis posla

- spajanje optičkih kablova (ormari i spojnice)
- povlačenje kabelski trasa
- izrada SVK i LAN instalacija
- rad na mreži telekom operatera
- kontakt sa krajnjim korisnicima

Uvjeti:
- KV/VKV/SSS
- iskustvo u radu s fusion splicer uređajem, te rad s mjernim instrumentima.
- potrebne godine iskustva: 1-3
- vozačka dozvola: B
- vještine: Word, Excel, Outlook, Internet, AutoCAD

Što nudimo:
- stalni radni odnos
- službeni automobil 0-24
- službeni mobitel i prijenosno računalo
- mogućnost napredovanja

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).