Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj korisničke podrške (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • Internet Mall d.o.o. za trgovinu

Opis posla

Online kupovina je trend koji je popularan širom svijeta. Postani dio tima najveće hrvatske web trgovine mall.hr, koja postavlja trendove online prodaje i drži korak s najvećim svjetskim web trgovinama u regiji i svijetu. Dio smo Mall Grupe, jednog od najvećih web trgovaca u srednjoj i istočnoj Europi koji upravlja uspješnim web trgovinama u Češkoj, Slovačkoj, Poljskoj, Mađarskoj i Sloveniji. Uz isporuku paketa na kućnu ili poslovnu adresu, kupci mogu odabrati osobno preuzimanje narudžbe u našim prodavaonicama.

Opis posla:
- vođenje i svakodnevna organizacija rada u pozivnom centru, uređivanje rasporeda rada CS agenata
- odgovornost za dnevne, tjedne i mjesečne rezultate iz svog djelokruga odgovornosti
- vođenje, usmjeravanje i identifikacija poboljšanja procesa unutar pozivnog centra
- uvođenje i edukacija novih zaposlenika
- samostalna komunikacija s klijentima putem telefonskih kontakata i e-maila
- priprema odgovarajuće statistike za pozivni centar
- dogovaranje dostavnih usluga za pojedinačne klijente s logističkim distributerima
- upravljanje oštećenim pošiljkama u suradnji s logističkim distributerima i nadzor zahtjeva za naknadu štete
- briga za reguliranje ugovora i korisničkih profila
- administracija vezana za rad pozivnog centra i narudžbe klijenata

Uvjeti:
- minimalno SSS
- minimalno 1 godinu iskustva na istoj ili sličnoj poziciji
- razvijene organizacijske sposobnosti
- razvijene komunikacijske vještine
- razvijene rukovoditeljske sposobnosti
- sposobnost vođenja tima i timskog rada
- usmjerenost na rad i postizanje rezultata
- proaktivnost i samoinicijativnost
- brzina i sposobnost brzog reagiranja
- razvijene analitičke vještine

Poslodavac nudi:
- prijateljsko radno okruženje
- rad u opuštenom i motiviranom timu
- dodatne edukacije i usavršavanja
- stimulativnu plaću za postignute rezultate, dodatak za prehranu
- puno novih znanja i iskustva
- rad na određeno vrijeme (probni rok 3 mjeseca) s mogućnošću zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vrijeme

Mjesto/adresa rada: Slavonska avenija 3, Zagreb.

Pozivamo sve zainteresirane kandidate koji ispunjavaju navedene uvjete da svoje životopise pošalju putem linka za prijavu.

Razina obrazovanja: srednja škola 4 godine.

Radno iskustvo: 1 godina.

Broj traženih radnika: 1.

Vrsta zaposlenja: na određeno; reizbor.

Radno vrijeme: puno radno vrijeme.

Smještaj: nema smještaja.

Naknada za prijevoz: u cijelosti.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).