Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Projektant / Nadzorni inženjer (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zadar

Rok prijave:

  • ARCON Inženjering d.o.o.

Opis posla

Traži se:

Projektant / projektant suradnik / nadzorni inženjer (m/ž) građevinske ili arhitektonske struke za izradu/razradu građevinskih i arhitektonskih projekata te obavljanje poslova stručnog nadzora građenja.

Vrsta zaposlenja: na neodređeno; upražnjeni poslovi.

Radno vrijeme: puno radno vrijeme.

Naknada za prijevoz: u cijelosti.

Uvjeti na radnom mjestu: terenski rad.

Razina obrazovanja: SSS/VŠS/VSS.

Potrebno napredno poznavanje informatike:
- AutoCAD
- Excel
- osnove korištenja računala u Windows okruženju
- Word
- Internet
- upotreba računalnih programa

Vozački ispit: kategorija B.

Radno iskustvo: nije važno.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).