Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Diplomirani inženjer elektrotehnike (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • Profi laboris d.o.o.

Opis posla

Uvjeti:
- VSS - elektrotehničke struke i barem 2 godine radnog iskustva na poslovima struke
- stručni ispit zaštite na radu položen prije najmanje 2 godine
- vozač B kategorije

Opis posla: poslovi ispitivanja i osposobljavanja iz ZNR i ZOP.

Druga znanja i vještine: andragogija, ispitivanje stabilnih sustava za dojavu i gašenje požara, izrada procjena rizika.

Osobe sa višegodišnjim iskustvom imaju mogućnost preuzimanja vođenja odjela za ispitivanje.
Stimulativna primanja + dodatni financijski i nefinancijski bonusi.

Ostale informacije

Kategorije:

Elektrotehnika

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).