Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Djelatnik odjela 3D skeniranja (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Štefanec

6500 HRK - 8000 HRK

Rok prijave:

  • PIB extra, društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge

Opis posla

Broj traženih radnika: 2.

Radni zadaci:
- fizičko skeniranje naših projekata 3D skenerom
- kalibiriranje uređaja
- održavanje uređaja i opreme za skeniranje
- organizacija posla
- planiranje rada za svoju i iduću smjenu

Posebne pogodnosti:
- mogućnost stalnog zaposlenja
- sustav nagrađivanja i stimulacija
- poticajna i ugodna radna atmosfera
- osiguran topli obrok
- rad u dvije smjene

Plaća: ovisno o zalaganju i rezultatima rada,mjesečna primanja tog radnog mjesta bi se mogla kretati od 6500 do 8000 kn.

Uvjeti:
- NKV/KV/SSS

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).