Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Djelatnik u tehničkoj službi - tehnolog (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Štefanec

6500 HRK - 11000 HRK

Rok prijave:

  • PIB extra, društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu i usluge

Opis posla

Broj traženih radnika: 2.

Radni zadaci:
- izrada 3D modela prema nacrtu kupaca u Solidworksu
- pomoćni poslovi u tehnologije

Posebne pogodnosti:
- rad na određeno s velikom mogućnošću stalnog zaposlenja
- sustav nagrađivanja i stimulacija
- mogućnost trajnog usavršavanja i razvoja
- poticajna i ugodna radna atmosfera
- osiguran topli obrok

Plaća: ovisno o zalaganju i rezultatima osobnog rada i rada cijelog tima, mjesečna primanja tog radnog mjesta bi se kretala od 6500 do 11000 kn

Uvjeti:
- KV/SSS/VŠS/VSS
- 1 godina radnog iskustva

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).