Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Medicinska sestra / Medicinski tehničar

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • Dom za starije osobe Trešnjevka Zagreb

Opis posla

- opservira korisnike i sve promjene prijavljuje voditelju odjela i poziva hitnu pomoć,
- sudjeluje u postupku utvrđiva potrebe za zdravstvenom njegom,
- po ordiniranju liječnika obavlja pripremu i izvodi jednostavnije medicinsko-tehničke zahvate, primjenjuje sve vrste i oblike terapije koji ulaze u djelokrug sestrinske skrbi,
- vodi brigu o odlasku korisnika na preglede u druge zdravstvene ustanove,
- obavlještava obitelj, u odsutnosti voditelja odjela i ispisuje sestrinsko pismo,
- obavlja pripremu zdravstvenog materijala, terapije, instrumentarija i ostalih pomagala u skladu s propisima struke,
- radi sterilizaciju instrumenata, čišćenje, pranje i dezinfekcija pribora za previjanje,
- vrši podjelu obroka na odjelu, vodi brigu o serviranju istoga, sukladno jelovniku, vodi brigu o pravilnoj podjeli obroka prema normativima i vrstama prehrane i dijete,
- vodi svu potrebnu evidenciju za korisnike sukladno Pravilniku o vođenju evidencije i dokumentacije i nalogu voditelja odjela,
- sve izmjene i promjene stanja korisnika evidentira u knjigu primopredaje,
- evidentira primjenu ordinirane terapije i svih drugih medicinskih postupaka i zahvata

Uvjeti:
- završeno srednjoškolsko obrazovanje za medicinsku sestru/tehničara,
- položen stručni ispit
- uvjerenje za samostalni rad,
- 1 godina radnog iskustva

Uz pisanu prijavu priložiti: životopis, presliku svjedožbe o završenom obrazovanju, uvjerenje o položenom stručnom ispitu, odobrenje za samostalan rad /licenca/, uvjerenje o nekažnjavanju ne starije od 6 mjeseci, preslika domovnice, elektronički zapis o radno-pravnom statusu (podaci evidentirani u matičnoj evidenciji HZMO-a).

Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; upražnjeni poslovi

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).