Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Radijski tehničar - tonski realizator (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Ivanec

Rok prijave:

  • VIP Digital d.o.o. za informiranje i promidžbu

Opis posla

Radijski spiker najavljuje dnevni program, emisije, glazbene brojeve, čita vijesti i ostale tekstove, čita reklamne poruke, obavlja poslove novinara, urednika i voditelja, a katkad i tehničara koji upravlja elektroničkim instrumentima, sudjeluje u zabavnim i glazbenim priredbama.

Uvjeti rada:
- raspored rada određen je satnicom programa i često se odvija u smjenama
- rad se obavlja u klimatiziranim prostorima (u studiju) i na terenu (priredbe)
- odabrani kandidati imaju obvezu odraditi audiciju

Broj traženih radnika: 3.

Vrsta posla:
- stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, stručno osposobljavanje

Uvjeti koje kandidati trebaju ispunjavati:
- znanje rada na računalu
- dodatna vještine i sposobnosti: komunikativnost, preciznost i temeljitost u radu, poznavanje i korištenje jezičnih normi u govoru i pismu, pravodobno obavljanje poslova, točne objektivne i cjelovite informacije, poštivanje pravila novinarske etike, poštivanje zakonskih propisa

Kandidati koji se prijavljuju na javni natječaj obvezni su dostaviti sljedeće:
- vlastoručno potpisanu prijavu koja sadržava
- ime i prezime kandidata
- adresu prebivališta i adresu boravišta
- telefonski broj i adresu elektroničke pošte
- kratko obrazloženje motiva prijave na javni natječaj

O rezultatima postupka prijema kandidati će biti obaviješteni u roku od 8 dana od isteka roka za podnošenje prijava dostavom rješenja i pozivom na audiciju. Na audiciji se traži: komunikativnost, čitanje vijesti, čitanje marketinga, pisanje teksta, mini osvrta i vijesti.

Vozačka dozvola: B

Poznavanje rada na računalu: dobro

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).