Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Inženjer građevine / Projektant - Pripravnik (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • MEMBRAIN PROJEKTIRANJE d.o.o.

Opis posla

Izrada statičkih proračuna, nacrta, troškovnika te priprema projektne dokumentacije idejnih, glavnih i izvedbenih projekata

Stručna sprema: Viša stručna sprema Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Vještine: AutoCAD, Microsoft Office i Google Docs

Jezici: Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Uvjeti:
- ambicioznost i predanost poslovnim zadacima
- sposobnost organiziranja i rada na više projekata i samostalnost u organizaciji posla
- sklonost radu u timu

Što nudimo
- ugodno radno okruženje, rad u sklopu dobro uhodanog tima

Ukoliko volite timski rad, snalažljivi ste i kreativni te vični radu, pridružite se našem timu. Zainteresirani se mogu javiti putem linka za prijavu.

Proces prijave:
Nakon prijave, mailom ćemo vas obavijestiti o prolasku u sljedeći korak selekcijskog procesa. Slijedi razgovor s potencijalnim kolegama iz ureda koji traje pola sata, a u roku od sedam radnih dana od obavljenog intervjua javit ćemo vam našu odluku.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).