Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Prehrambeni tehnolog - pripravnik (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Gornja Reka

Rok prijave:

  • Dvorska vina Šoškić

Opis posla

- sudjelovanje u proizvodnji jakih alkoholnih pića
- sudjelovanje u razvoju novih proizvoda
- degustiranje i senzoričko ocjenjivanje uzoraka
- koordiniranje podrumara u obavljanju posla
- vođenje sve potrebne dokumentacije
- praćenje stanja i izrada odgovarajućih izvještaja
- ostali poslovi prema zahtjevima nadređenih

Uvjeti:
- VSS - Prehrambeno-biotehnološki fakultet, dipl. ing. prehrambene tehnologije
- poželjno poznavanje specifičnih tehnologija vezanih uz alkoholnu industriju
- razvijene senzorne sposobnosti

Što nudimo:
- poticajno i pozitivno radno okruženje
- kontinuirane stručne edukacije
- mogućnost daljnjeg napretka i razvoja

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Farmaceutika i biotehnologija iznosi 1013,85 EUR (7.638,82 kuna).