Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Inženjer građevinarstva / elektrotehnike - projektant / nadzorni inženjer (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • PGT Škunca d.o.o.

Opis posla

PGT Škunca d.o.o. pruža visoko profesionalne i kvalitetne usluge iz područja projektiranja, nadzora i savjetovanja kroz infrastrukturne projekte u području elektrotehnike i građevinarstva. Radi stalnog rasta tražimo kreativne, odgovorne i motivirane osobe koje bi se priključile našem timu.
Više o nama možete saznati na našoj web stranici.

Opis posla:
- izrada idejnih, glavnih izvedbenih projekata prometnica, nogostupa, biciklističkih staza, vodoopskrbe, odvodnje, elektroenergetskih građevina i sl.
- stručni nadzor nad građenjem
- prikupljanje i pripremanje podataka relevantnih za izradu projektne dokumentacije
- komunikacija i koordinacija rada s nadležnim javno pravnim tijelima u cilju pribavljanja neophodnih dozvola
- izrada izvještaja i zapisnika

Od osobe na ovoj poziciji očekujemo:
- odlično znanje rada u CAD alatima
- razvijene organizacijske i komunikacijske vještine
- odgovornost, samostalnost u radu i usmjerenost na zadatke
- radnu etika te sklonost timskom radu
- dobro poznavanje MS Office aplikacija

Stručna sprema: Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Potrebne godine iskustva: 3-5

Jezici: Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola: B

Što nudimo:
- rad u dinamičnom radnom okruženju
- dodatno usavršavanje vještina i znanja
- redovita motivirajuća fiksna primanja + nagrade
- rad od kuće

Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Rad od kuće: Povremeno

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).