Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Komercijalist u prodaji (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Viškovci

Rok prijave:

  • OSATINA GRUPA D.O.O.

Opis posla

- organizacija i vođenje prodaje,
- pregovaranje s kupcima, izrada ugovora i praćenje realizacije ugovora,
- izvještava o realizaciji plana prodaje, naplati i troškovima periodički i godišnje
- izrada planova prodaje sukladno strategiji tvrtke,
- razvoj strategije i realizacija prodajnih ciljeva,
- održavanje i unapređenje odnosa s postojećim i potencijalnim kupcima,
- praćenje i analiza tržišta, praćenje rada konkurencije i predlaganje mjera za unapređenje prodaje
- zaprima narudžbe i dogovara isporuku naručenih količina robe
- odgovoran je za planiranje količine roba, prodaju i isporuku robe
- izrađuje cjenike na osnovu tržišnih izvještaja na tjednoj bazi
- ispostavlja račune, odobrenja i terećenja
- istražuje i analizira tržišta kupaca i dobavljača

Uvjeti:
- VSS
- poželjno je iskustvo u prodaji, ali nije nužno
- sposobnost vođenja prodajnog tima,
- proaktivnost, motiviranost, ambicioznost i visoka razina odgovornosti,
- izražene organizacijske, komunikacijske, koordinacijske, prezentacijske i pregovaračke sposobnosti,
- vodstvo i organizacijske vještine, kompetencije upravljanja ljudima i procesima
- sklonost timskom radu
- vozačka dozvola B kategorije

Dodatne vještine:
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu, dodatno kao prednost je poznavanje njemačkog jezika
- napredno poznavanje rada na računalu (MS Office paket) s naglaskom na radu u Excelu
- širina interesa i dobra opća informiranost
- visoka razina usmenog i pismenog izražavanja

Što mi nudimo:
- mogućnost napredovanja i povećanja plaće
- mogućnost stalnog radnog odnosa nakon prvih 6 mjeseci
- okruženje koje potiče profesionalni razvoj i napredak
- edukaciju u proizvodnji i prodaji te stjecanje potrebnog znanja za kvalitetno obavljanje svakodnevnog posla
- jasna očekivanja i ciljeve
- rad na puno radno vrijeme
- kontinuirano profesionalno usavršavanje

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).