Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Odgojitelj (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Dugo Selo

Rok prijave:

  • DJEČJI VRTIĆ DIDI

Opis posla

Natječaj za radno mjesto:

Odgojitelj (m/ž) - 3 izvršitelja/ice na neodređeno vrijeme.

Uvjeti za radno mjesto:
- završen preddiplomski sveučilišni studij ili stručni studij odgovarajuće vrste, odnosno studij odgovarajuće vrste kojim je stečena viša stručna sprema u skladu s ranijim propisima, kao i završen sveučilišni diplomski studij ili specijalistički studij predškolskog odgoja
- zdravstvena sposobnost potrebna za obavljanje poslova
- da nije pravomoćno osuđivan/a za kaznena djela iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju
- položen stručni ispit ( nije uvjet )

Uz prijavu priložiti:
- presliku uvjerenja o stečenoj stručnoj spremi
- potvrdu iz elektroničke baze podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o dosadašnjem radnom - iskustvu ( ne stariji od dana raspisivanja natječaja )
- dokaz o hrvatskom državljanstvu
- kratak životopis
- uvjerenje nadležnog suda, odnosno dokaz da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak glede zapreka za zasnivanje radnog odnosa sukladno članku 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju ( ne stariji od 3 mjeseca)

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim zakonima, sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ broj 121/17,98/19,84/21)članku 48. f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata(„Narodne novine“ broj 33/92,77/92,27/93,58/93,2/94,76/94,108/95,108/96,82/01, 103/03, 148/13,98/19)članku 47. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“ broj 84/21)i članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom(„Narodne novine“ broj 157/13, 152/14, 39/18, 32/20) dužna je u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i priložiti odgovarajuće isprave kao dokaz o statusu te druge doakze sukladno posebnom zakonu kojim je uređeno to pravo te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Poveznica na stranicu Ministarstva branitelja na kojoj su navedeni dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ broj 121/17,98/19,84/21) je:

Poveznica na stranicu Ministarstva branitelja na kojoj su navedeni dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju prema Zakonu o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“ broj 84/21) je:

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetim („Nrodne novine“ broj 157/13, 152/14, 39/18, 32/20) iz prijavu na javni natječaj dužna je, pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom te dokaz o prestanku radnog odnosa kod posljednjeg poslodavca.

Potvrde da osoba nije pravomoćno osuđena za neka od kaznenih djela ili neka od prekršajnih djela te da se ne vodi kazneni niti prekršajni postupak pribavit će Ustanova po službenoj dužnosti od Ministarstva pravosuđa sukladno čl. 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju, a nakon obavljenog izbora kandidata.

Na natječaj se pod ravnopravnim uvjetima mogu prijaviti osobe oba spola sukladno članku 13. Zakona o ravnopravnosti spolova (NN 82/08) .

Rok za podnošenje prijava je od 27.7.2022. –12.08.2022.

Zakašnjele prijave kao i prijave bez dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta neće se razmatrati. O rezultatima izbora prijavljeni kandidati biti će obaviješteni u zakonskom roku.

Prijavom na natječaj dajete privolu za obradu Vaših osobnih podataka za potrebe natječajnog postupka, odnosno u svrhu zapošljavanja, a u skladu s odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka (EU) 2016/679.

Ostale informacije

Kategorije:

Obrazovanje i znanost

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Obrazovanje i znanost iznosi 887,26 EUR (6.685,05 kuna).