Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Pomoćni radnik u proizvodnji PVC i ALU stolarije (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Varaždin

Rok prijave:

  • "LM" PVC STOLARIJA, MILAN LAZAR, VARAŽDIN, TRENKOVA 66

Opis posla

Pomoćni poslovi u proizvodnji PVC i ALU stolarije.

Broj traženih radnika: 3.

Uvjeti:
- NKV/KV/SSS/VŠS
- vozački ispit: kategorija B

Tražimo ozbiljne i marljive djelatnike/ce kako bi nastavili uspješno širenje naše firme.

Nudimo mogućnost stalnog zaposlenja, stimulativna primanja, nagradu za radne rezultate, plaćene troškove prijevoza.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).