Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Diplomirani inženjer elektrotehnike (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Split

Rok prijave:

  • D & J d.o.o. za projektiranje i izvođenje završnih radova u građevinarstvu

Opis posla

Opis poslova:
- projektiranje idejnih, glavnih i izvedbenih projekata elektroinstalacija jake i slabe struje
- ostali poslovi iz domene projektiranja (snimanje izvedenog stanja na terenu, izrada troškovnika i sl.)

Vrsta zaposlenja: na određeno; povećan opseg posla.

Radno vrijeme: puno radno vrijeme.

Uvjeti:
- završen stručni studij elektrotehnike ili diplomirani inženjer elektrotehnike
- sa ili bez radnog iskustva u poslovima projektiranja
- poznavanje rada na računalu (Windows, Microsoft Office)
- dobro poznavanje AutoCAD-a
- aktivno znanje engleskog jezika
- vozačka dozvola B kategorije
- savjesnost i odgovornost u obavljanju posla
- sklonost timskom radu

Ostale informacije

Kategorije:

Elektrotehnika

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).