Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Logističar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Pula

Rok prijave:

  • MONTE GIRO d. o. o. za pogrebne usluge

Opis posla

Temeljem članka 4. stavak 1. Kolektivnog ugovora od 25.02.2021. godine i ANEX-a BR. 1. Kolektivnog ugovora za Društvo MONTE GIRO d.o.o. Pula, raspisuje natječaj za zasnivanje radnog odnosa:

Logističar (m/ž) - 1 izvršitelj na određeno vrijeme.

Uvjeti:
- SSS društvenog usmjerenja ili KV s minimalno 1 godinom radnog staža u struci/zanimanju
- hrvatsko državljanstvo
- zdravstvena sposobnost radnika (obavlja se na teret poslodavca nakon odabira kandidata)
- posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
- poznavanje rada na PC

Pored općih uvjeta kandidati moraju ispunjavati i sljedeće posebne uvjete:
- razvijen osjećaj odgovornosti i organizacijske sposobnosti
- sućutan i strpljiv
- emocionalno smiren

Uz prijavu potrebno je priložiti:
- zamolbu sa životopisom
- dokaz o stečenoj stručnoj spremi
- dokaz o državljanstvu (osobna iskaznica, domovnica)
- uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak (ne stariji od 6 mjeseci)
- potvrdu ili elektronički zapis Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o radnom stažu (elektronički zapis o radno pravnom statusu/e-radna knjižica)

Dokazi koji se prilažu uz prijavu, prilažu se u neovjerenom presliku, a prije izbora kandidata predočiti će se izvornik.

Na web-stranici MONTE GIRO d.o.o. Pula www.montegiro.hr uz objavljeni tekst Natječaja naveden je i opis poslova.

Zdravstvena sposobnost utvrditi će se prije zaključivanja Ugovora o radu.

Rok za podnošenje prijave je petnaest (15) dana od dana objavljivanja oglasa na oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje Područni ured Pula. (15.09.2022.-30.09.2022.)

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Pravovremenom prijavom smatra se prijava koja je zaprimljena u sjedištu Društva, Kumičićeva 22, 52100 Pula, najkasnije 15. dana od dana objave Javnog natječaja (do 30.09.22.).

Potpunom prijavom smatra se prijava koja sadrži svu traženu dokumntaciju navedenu u ovom Javnom natječaju.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja dostaviti na adresu:

MONTE GIRO d.o.o. Pula, Kumičićeva 22, 52100 Pula s naznakom: „NE OTVARATI - prijava za natječaj LOGISTIČAR“.

Poslodavac će obaviti intervjue s kandidatima koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja, a kandidati će biti obaviješteni o terminu obavljanja intervjua putem telefona ili putem adrese elektroničke pošte ako je kandidat posjeduje.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obavješteni u zakonskom roku.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).