Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Kozmetolog / medicinski kozmetičar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • Poliklinika Lohuis Filipović Medical Group

Opis posla

Obavljanje dermo-kozmetičkih tretmana:
- medicinsko čišćenje lica
- masaža lica
- kemijski piling
- microneedeling
- ručna limfne drenaža lica
- aparativni tretmani lica i tijela
- anticelulitna masaža
- lasersko uklanjanje dlačica
- HydraFacial tretmani
- RF - aparativno oblikovanje tijela

Administrativni poslovi:
- korištenje računala i odgovarajući program za vođenje pacijenata (Office, Dentagra)
- praćenje stanja zaliha potrošnog materijala, narudžba istoga
- naručivanje robe i praćenje narudžbe robe, kod isporuke provjeriti otpremnicu i stvarno stanje; obavijestiti dobavljača ako je došlo do bilo kakvih promjena kod isporuke

Potrebni uvjeti:
- SSS/VŠS - kozmetičar/kozmetolog/medicinski kozmetičar, poželjno je iskustvo rada u području estetske medicine
- razvijene komunikacijske vještine
- strpljivost i ljubaznost u pristupu pacijentu
- pouzdanost i točnost u radu

Osnovno poznavanje prodajnih vještina:
- ljubaznost i otvoren pristup u odnosu s klijentima
- spremnost na učenje i nadograđivanje znanja
- preciznost i pedantnost u izvođenju tretmana
- entuzijastičan pristup estetici i zdravom načinu života

Kompetencije koje su ključne za uspjeh na ovoj poziciji:
- orijentiranost na klijente
- komunikativnost, ljubaznost i strpljivost
- uslužnost
- brzina u rješavanju problema
- timski rad

Stručna sprema: Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik

Potrebne godine iskustva: 1-3

Jezici: Engleski (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Vještine: MS Office

Što nudimo:
- visoko profesionalno radno okruženje u renomiranoj estetskoj i medicinskoj poliklinici
- kontinuirana edukacija i napredovanje
- radno vrijeme: puno radno vrijeme
- prijava na puno radno vrijeme
- prijava na određeno vrijeme, uz probni rad na 6 mjeseci
- stalni radni odnos i rad u poticajnom okruženju
- dinamičnu radnu atmosferu
- stimulativna primanja
- priliku za stručnim usavršavanjem

Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Briga o ljepoti, sport iznosi 623,34 EUR (4.696,53 kuna).