Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Kuhar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • Chilllout Hostel Zagreb

Opis posla

Tražimo samostalnog kuhara (m/ž) za rad u restoranu. Restoran je zapravo dio veće organizacije, dinamičnog i brzorastućeg poduzeća za pružanje raznih inovativnih i zabavnih usluga u području ugostiteljstva i turizma.

Odgovornosti:
- samostalno vođenje smjene u kuhinji
- pripremanje svih jela u restoranu prema standardima rada
- pridržavanje svih propisa za skladištenje namirnica

Nudimo:
- zaposlenje na određeno ili neodređeno vrijeme
- rad na puno radno vrijeme (5 dana u tjednu po 8 sati)
- rad u mladom i pozitivnom okruženju

Uvjeti:
- KV
- 1 godina iskustva na poslovima kuhara/ice
- odlično poznavanje trendova u kuharstvu
- izražene sposobnosti organiziranja i planiranja posla
- poželjno je poznavanje engleskog jezika

Pozitivan stav, otvorenost i proaktivnost je samo dio okruženja kojem težimo u svakodnevnom poslovanju stoga ljudi čine nas oslonac i snagu za razvoj, inovacije i rast. Ako ste vrijedan, kreativan, komunikativan timski igrač koji želi učiti i napredovati, naš ste idealni kandidat.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).