Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Zaštitar - čuvar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Jastrebarsko

Rok prijave:

  • Noky security d.o.o.

Opis posla

Obavljanje poslova zaštitara/čuvara.

Uvjeti:
- završena osnovna ili srednja škola
- nudimo mogućnost stjecanje licence za zaštitara ili čuvara ako ju već ne posjeduješ
- osoba ne smije biti kažnjavana niti se protiv iste smije voditi kazneni ili prekršajni postupak s elementima nasilja
- opća i posebna zdravstvena sposobnost

Vrsta zaposlenja: na neodređeno; upražnjeni poslovi.

Mogućnost zapošljavanja umirovljenika.

Ostale informacije

Kategorije:

Sigurnost i zaštita

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sigurnost i zaštita iznosi 830,07 EUR (6.254,20 kuna).