Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj održavanja, zaštite na radu i zaštite od požara (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Jastrebarsko

Rok prijave:

  • PALMA d.o.o. za proizvodnju pogrebnih potrepština

Opis posla

Opis posla:
- organizira rad službe održavanja i kontrolira njihovo izvršenje, vodi brigu o nabavi rezervnih dijelova i o izvršenim uslugama od strane vanjskih dobavljača
- organizira rad kotlovskog postrojenja, kompresora i čuvarskih službi
- vodi brigu o održavanju transportnih vozila
- provodi osposobljavanje radnika za rad na siguran način
- vodi brigu o ispravnosti strojeva i opreme
- vodi brigu o protupožarnoj preventivi
- radi sve ostale poslove prema nalogu direktora poduzeća

Broj traženih radnika: 1.

Vrsta zaposlenja: na neodređeno; upražnjeni poslovi; mogućnost zapošljavanja umirovljenika.

Radno vrijeme: puno radno vrijeme.

Naknada za prijevoz: djelomično.

Radno iskustvo: 3 godine.

Potrebne kvalifikacije:
-VSS ili VŠS strojarskog smjera - inženjer strojarstva

Mora posjedovati:
- uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti radnika (Pravilnik o poslovima s posebnim uvjetima rada NN 5/84 čl. 3. toč. 1,4,17,19 i 24)
- uvjerenje o sposobnosti za utvrđivanje alkoholiziranosti radnika na radu
- položen stručni ispit za zaštitu na radu
- položen ispit za stručnjaka za zaštitu od požara

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).