Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Novinar rubrike (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • MOTUS d.o.o.

Opis posla

Tražimo motivirane suradnike (m/ž) za rad u rubrici Magazin na portalu www.dnevno.hr.

Novinar rubrike magazin (m/ž)

Tvoji zadaci:
- pisanje vijesti iz svijeta Showbiza
- praćenje relevantnih medija u zemlji i inozemstvu
- kontaktiranje sugovornika prilikom kreiranja vijesti
- suradnja s kolegama novinarima i urednicima u redakciji
- osmišljavanje, planiranje, optimizacija i plasiranje objava za društvene mreže
- pisanje promotivnih tekstova za potrebe portala

Što očekujemo od tebe:
- odlično poznavanje hrvatskog (pravopis i gramatika) te engleskog jezika u govoru i pismu
- izvrsno poznavanje rada na računalu, internetu i društvenim mrežama
- izražene prezentacijske i komunikacijske vještine
- odgovornost u izvršavanju zadataka, samostalnost u radu i pouzdanost

Što nudimo:
- trajno zaposlenje u opuštenom okruženju
- primanja u skladu sa znanjem i iskustvom
- usavršavanje na dostupnim edukacijama

Kako se prijaviti:
Svi zainteresirani svoj životopis i molbu mogu poslati putem linka za prijavu najkasnije do 30.09.2022., s naznakom "Novinar rubrike magazin (m/ž) - dnevno.hr".

www.motus-media.hr

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 954,07 EUR (7.188,44 kuna).