Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Elektroinstalater (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Donji Kneginec

Rok prijave:

  • Elektromehanik Systeme d.o.o.

Opis posla

Opis radnog mjesta:
- poslovi elektroinstalatera (m/ž)
- izvođenje kućnih i industrijskih električnih instalacija
- radi se u Hrvatskoj (Varaždinska županija)

Uvjeti:
- iskustvo na poslovima tražene struke
- spremnost na rad u timu
- samostalnost u poslu i organiziranost
- odgovoran pristup prema radu
- poznavanje stranog jezika (poželjno, ali nije uvjet)
- završeni smjer obrazovanja nije važan

Nudimo:
- ugovor na neodređeno, uz probni rad
- redovna i stimulativna primanja
- naknada za topli obrok
- osiguravamo radnu odjeću i obuću
- osiguravamo sredstva za rad (kofer s alatom)
- mogućnost usavršavanja i napredovanja

Osobni dolazak: Ulica Kralja Andrije II. 11, Donji Kneginec.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).