Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Bravar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Donji Kneginec

Rok prijave:

  • Elektromehanik Systeme d.o.o.

Opis posla

Opis posla:
- čitanje nacrta i tehničke dokumentacije
- izrada čeličnih konstrukcija, montaža, štancanje
- piljenje, bušenje, glodanje, rezanje, brušenje
- zavarivanje MAG i TIG postupkom
- zakivanje, sklapanje i montaža
- drugi postupci obrade metala

Uvjeti:
- točnost i preciznost
- dobra ručna spretnost
- razumijevanje tehničke dokumentacije
- znanje zavarivanja MAG postupkom
- poželjno znanje zavarivanja TIG postupkom
- sposobnost prostornog predočavanja
- završeni smjer obrazovanja nije važan

Nudimo:
- redovna i stimulativna primanja
- rad u dinamičnom i poticajnom okruženju
- atestiranje zavarivača
- naknada za topli obrok
- mogućnost napredovanja

Osobni dolazak: Ulica Kralja Andrije II. 11, Donji Kneginec.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).