Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Administrativni računovodstveni djelatnik (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Donja Lomnica

Rok prijave:

  • MULTIGRAD d.o.o.

Opis posla

Traži se djelatnik/djelatnica za obavljanje poslova na radnom mjestu:

Administrativni računovodstveni djelatnik (m/ž).

Opis posla:
- primanje, vođenje urudžbenog zapisnika, raspodjela i odlaganje pristigle pošte i e-pošte
- urudžbiranje pristiglih računa
- vođenje računovodstvenih pomoćnih knjiga ulaznih i izlaznih računa, salda konti dobavljača i kupaca
- usklađivanje svih pomoćnih knjiga s glavnom knjigom
- blagajničko poslovanje
- evidencija službenih putovanja
- knjigovodstvena evidencija imovine
- vođenje poslova o redovitom godišnjem popisu imovine

Uvjeti:
- SSS/VŠS
- radno iskustvo: 2 godine

Vrsta zaposlenja: na neodređeno.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).