Pravo - Poslovi

Pravni savjetnik (m/ž)

Oglas za klijenta

Zagreb

Rok prijave:

Trgovačko društvo koje je član međunarodne grupacije te niz godina poslije na hrvatskom tržištu zapošljava novog kolegu/novu kolegicu u odjelu pravnih...

Child Protection Specialist (m/f)

UNICEF ured za Hrvatsku

Zagreb

If you are a talented, motivated and experienced manager, we invite you to join our Croatia office team as Child Protection Specialist (m/f). How...

Pravnik (m/ž)

Credos d.o.o.

Zagreb

Regionalni poslovi

Pripravnik u pravnoj službi

MaxBet d.o.o.

Beograd, Novi Sad, Srbija

Specijalista/Specijalistkinja kreditne administracije za rad sa privredom

Sberbank Srbija a.d.

Beograd, Srbija

Advokatski pripravnik

Advokat Nemanja Milošević

PosLovac oglasi

Tajnik udruge (m/ž)

UDRUGA RODITELJA DJECE S POSEBNIM POTREBAMA 'NAŠA DICA'

Kaštel Novi

Opis poslova: - praćenje i priprema projekata - praćenje javnih politika na EU i nacionalnoj razini vezanih u osobe s invaliditetom - priprema...

Sljedeća stranica