Zdravstvo, socijalni rad - Poslovi

Medicinska sestra / medicinski tehničar

Specijalistička ordinacija medicine rada mr.sc. Zdravka Eremić-Heitzler, dr. med.

Zagreb

Rok prijave:

Traži se: Medicinska sestra / medicinski tehničar Rad u Spec. ordinaciji medicine rada, Zagreb, Runjaninova 4.

Doktor dentalne medicine (m/ž)

Vitalis Dentis d.o.o.

Poreč

Ordinacija dentalne medicine u Poreču zapošljava doktora dentalne medicine (m/ž) sa iskustvom na neodređeno.

Poliklinika OXY

Crikvenica

- previjanje pacijenata, briga o previjalištu, dezinfekcija i sterilizacija - obavljanje medicinskih pretraga (EKG, spirometrija) - rad u uvjetima...

Official Veterinarian (m/f)

Eville & Jones

Wales, Velika Britanija

Veterinar (m/ž)

Pet Network International d.o.o.

Rijeka, Osijek

PosLovac oglasi

Dom za psihički bolesne odrasle osobe Bistričak

Otočac

Opis posla: - zdravstvena njega korisnika - podjela terapije - praćenje stanja - mjerenje vitalnih znakova - saniranje rane - vođenje sestrinske...

Dentalni tehničar (m/ž)

Privatna praksa dentalnog laboratorija Nenad Miković

Zagreb

Izrada protetskih radova - keramičar, konstruktor, mobilna. Uvjeti: - 3 godine iskustva u dentalnom laboratoriju, - upražnjeno radno mjesto ...

Sljedeća stranica