Briga o ljepoti, sport - Poslovi

Edukator (m/ž)

Alerion DT grupa d.o.o.

Zagreb

Rok prijave:

- edukacija klijenata za rad s profesionalnom kozmetikom i profesionalnim kozmetičkim uređajima - pružanje stručne pomoći i savjetovanje klijenata

Estetski savjetnik - prodavač kozmetike (m/ž)

Stillmark Zagreb d.o.o.

Zadar

Obožavate kozmetiku i rad s ljudima? Ako je Vaš odgovor da, onda iskoristite priliku i postanite dijelom istinite priče. Krenite u svijet mirisa,...

Wellness terapeut (m/ž)

MAJA KARDUM RANILOVIĆ / ETHNO HOUSES PLITVICA SELO

Plitvica Selo, Plitvička jezera

- voditelj mini wellnessa u sklopu hotela - primanje i ugovaranje rezervacija

Kozmetičar (m/ž)

Iva Beauty d.o.o.

Split

Medicinski kozmetičar (m/ž)

Kalem d.o.o.

Zagreb

Mega Bar d.o.o.

Zagreb

Maniker (m/ž)

Promineo Fortuna j.d.o.o.

Rijeka

Frizer (m/ž)

Vida hairdessing

Zagreb

PosLovac oglasi

Maser - kozmetičar (m/ž)

BLU SPA, obrt za njegu tijela, vl. Vesna Štos - Miodrag, Benkovac, Domobranska 1

Sveti Filip i Jakov

Poslovi masaže. Uvjeti: - u obzir dolaze maseri/ke, kozmetičari/k - potrebno poznavanje jednog stranog jezika - poželjno radno iskustvo, ali...

Djelatnik za njegu noktiju (m/ž)

Rašpa, obrt za njegu noktiju

Zagreb

Opis posla: - pružanje usluga manikure i estetske pedikure prema potrebama i željama klijenata - savjetovanje klijenata oko nastavka njege noktiju ...

Sljedeća stranica