Farmaceutika i biotehnologija - Poslovi

Medical Representative (m/f)

Mylan Hrvatska d.o.o.

Zagreb

Rok prijave:

Every day, we rise to the challenge to make a difference and here’s how the Medical Representative will make an impact: Key responsibilities for...

Prodajno medicinski savjetnik (m/ž)

LOHMANN & RAUSCHER d.o.o. za trgovinu

cijela Hrvatska

Aktivna obrada tržišta Republike Hrvatske / medicinske ustanove.

Magistar farmacije (m/ž)

Ljekarna Frebel

Zagreb

Tražimo magistra farmacije (m/ž) za stalni radni odnos. Opis posla: - izdavanje lijekova na osnovi recepta i bezreceptnih lijekova

Magistar farmacije / farmaceutski tehničar (m/ž)

Ljekarne PharmAD

Prigorje Brdovečko

PosLovac oglasi

Rukovatelj toplane (m/ž)

Energo d.o.o.

Rijeka

Puštanje u rad pogona, održavanje pogonskih uvjeta i kontrola pogonskih parametara, kontrola utroška energenata. Uvjeti: - obrazovni smjer:...

Inženjer kemijske tehnologije / Magistar kemijske tehnologije (m/ž)

Atesti i procjene d.o.o.

Split

Opis posla: - obavljanje poslova na radu sukladno zakonima i aktima društva - ispitivanje kemijskih čimbenika u radnom okolišu - izrada elaborata i...

Sljedeća stranica