Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Ekonomist / djelatnik u marketingu (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Biograd na Moru

Rok prijave:

  • FREY, obrt za proizvodnju vl. Vanja Pedisić-Švraka, Biograd na Moru, Obala kralja Petra Krešimira IV 44

Opis posla

Poslovi vezani za marketing i prodaju, upravljanje društvenim mrežama, internet marketing.
Način rada: smjena - prijepodne.

Uvjeti:
- potrebne vještine: kreativnost, komunikativnost, usmjerenost na timski rad, spremnost na učenje, analitičnost, fleksibilnost, samoinicijativnost
- potrebno poznavanje rada na računalu i izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- osnove korištenja računala u Windows okruženju
- vozački ispit: kategorija B
- nezaposlena osoba ne smije imati više od 12 mjeseci staža u zvanju za koje se obrazovala

Nudimo:
- stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa
- mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vrijeme
- naknada za prijevoz: u cijelosti

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 954,07 EUR (7.188,44 kuna).