Voditelj ljudskih resursa (m/ž)

Kukuljanovo

Rok prijave:

  • MI TEH - MIHELČIĆ TEHNIKA građevinarstvo i trgovina d. o. o.

Grupa MI TEH je obiteljska kompanija koju čine 3 poduzeća te djeluje kroz 4 osnovne djelatnosti: proizvodnja transportnog betona, proizvodnja kamenog agregata, domaći transport i drvna industrija. Cijela grupacija zapošljava oko 220 ljudi.

Opis posla

Naš novi kolega bit će zadužen za definiranje i implementaciju HR strategije kompanije, za razvoj organizacijske kulture, kreiranje sustava upravljanja učinkom te kompenzacijskih planova, upravljanje sustavom zapošljavanja te sustavom uvođenja u posao novih zaposlenika, definiranje edukacijske strategije usklađene sa strategijom tvrtke, provedbu edukacijskih programa te za postizanje strateških ciljeva kompanije u upravljanju ljudskim potencijalima.

Uvjeti

- točnost, agilnost, poslovna komunikacija

MI TEH - MIHELČIĆ TEHNIKA d.o.o. traži visoko obrazovanu i proaktivnu osobu, s izraženim organizacijskim sposobnostima, odličnim komunikacijskim i interpersonalnim vještinama, sposobnošću za multitasking, utvrđivanje prioriteta i ispunjavanje rokova, s pozitivnim pristupom pri rješavanju problema kao i fokusom na rezultat pri timskom radu, poželjno s iskustvom od 3+ godina na sličnim HR pozicijama, koja će uspostaviti HR odjel i biti podrška lokalnom menadžmentu i voditeljima timova u HR području na poziciji Voditelja ljudskih resursa s visokom razinom odgovornosti.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet, Adobe Acrobat, Coaching, MS Office

Što nudimo

MI TEH - MIHELČIĆ TEHNIKA d.o.o. nudi podražavajuće i dinamično radno okruženje s tendencijom širenja poslovanja, stimulativna primanja, ugovor na neodređeno te mogućnost kontinuiranog usavršavanja i edukacije.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Rad od kuće:

Povremeno

Plaća:

Od 7000 do 8000 kn

Ostale informacije

Kategorije:

Ljudski resursi

Županija rada:

Primorsko-goranska