Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj kreativnih radionica za djecu (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Mali kreativci d.o.o.

Mali kreativci je edukativno kreativna radionica za djecu od 1 do 8 godina. Podrazumijeva niz radionica u kontinuitetu koje djeci pomažu usvojiti određeno znanje i vještine, potiču kreativnost i maštu, omogućavaju pravilan razvoj samopouzdanja i pozitivne slike o sebi. Rad u malim grupama, do 10 djece, baziran je na timskom radu i na postizanju konkretnih rezultata.

Opis posla

Raspisujemo natječaj za radno mjesto:

Opis posla:
- rad s djecom od 1 do 8 godina
- pridržavanje i provođenje zadanog programa
- provođenje aktivnosti u likovnoj, glazbenoj, dramskoj, istraživačkoj radionici, radionici izrade društvenih igara i mini projektima
- provođenje aktivnosti u vikend radionicama
- kreativno razmišljanje i prenošenje istog na djecu
- vođenje bilješki o radu i napretku svakog djeteta
- interakcija s roditeljima
- održavanje prostorije za radionicu urednom i čistom

Uvjeti

- završena viša škola ili fakultet - poželjno predškolski odgoj
- iskustvo u radu s djecom
- poznavanje rada na računalu (MS Office)
- izuzetne komunikacijske vještine
- kreativnost, profesionalnost, snalažljivost, samostalnost

Osoba za rad u Malim kreativcima treba biti bogata kreativnošću, maštom, vedrinom i empatijom, s izraženim komunikacijskim vještinama i sa smislom za crtanje, glazbu, dramu i sl. Također, treba biti motivirana i educirana za rad s djecom, sposobna djeci prenijeti svoje znanje i vještine. Ali najviše od svega, treba imati puno ljubavi i strpljenja za djecu.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

Svojim zaposlenicima nudimo redovita primanja, posao u kojem je najvažnije znati se igrati, mirnu i veselu radnu atmosferu.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ostalo iznosi 698,46 EUR (5.262,53 kuna).