Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Konzultant za EU fondove (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • CS Computer Systems d.o.o.

CS Computer Systems je informatička kuća s 25 godina prisutnosti na hrvatskom ICT tržištu. Projektiramo, uvodimo i održavamo poslovne informacijske i komunikacijske sustave visoke raspoloživosti za, informatički, visoko zahtjevne i profilirane kupce.

Iskustvo i znanja naših inženjera, a sukladno tome i naša lista korisnika, glavni su temelj naše prepoznatljivosti.

Partnerstva, uglavnom duža od jednog desetljeća, koja imamo s vodećim proizvođačima i kreatorima informatičkih tehnologija i tržišta, dodatan su temelj i izvor naših znanja i poslovnih usmjerenja.
Svim zainteresiranima nudimo posao u dinamičnom i profesionalnom radnom okruženju. Tražimo motivirane i sposobne ljude koji će naš postojeći tim pojačati i dodati mu novu vrijednost.

Opis posla

- dizajn, pisanje i provedba projekata (narativni i proračunski dio)
- provedba projekata od prijave na natječaj do konačne isplate, pisanje izvještaja
- poznavanje metoda pripreme projekata financiranih iz EU i RH
- osmišljavanje i provedba edukacija i treninga o EU fondovima
- odgovaranje na upite o mogućnostima financiranja projekata iz EU fondova
- komunikacija i suradnja s klijentima, partnerima i nadležnim tijelima
- izrada studije izvodljivosti
- ostalo savjetovanje povezano s ovom temom

Uvjeti

- najmanje 2 godine radnog iskustva pisanju i/ili provedbi projekata financiranih iz EU fondova
- odlično poznavanje MS Office programskog paketa
- odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- visoka razina pismenosti i odlične komunikacijske sposobnosti
- sposobnost akviziranja novih poslova i klijenata
- prilagodljivosti, želja za novim izazovima, timski rad, preciznost, poštivanje rokova i visoka razina motivacije su poželjne osobine

Prijave primamo isključivo putem linka http://www.cs.hr/zaposljavanje.aspx

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

CS je tvrtka u kojoj možete dugoročno razvijati vašu karijeru. Naša opredijeljenost individualnom izboru omogućuje vam prilagodbu različitih aspekata vaše karijere, edukacije i benefita. Razvijamo kulturu inovacije što znači da će vaše ideje o tome kako unaprijediti naše i poslovanje naših klijenata biti visoko vrednovane.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).