Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Prodajni predstavnik (m/ž)

cijela Hrvatska

Rok prijave:

  • IK-Servis d.o.o.

Bavimo se informacijsko-komunikacijskima uslugama sa područja GPS sistema za praćenje vozila (više informacija na našoj web stranici www.mygpservice.com). Firma se nalazi u Sloveniji ali zbog brzog razvoja ulazimo na hrvatsko tržište.

Opis posla

Zbog širenja poslovanja na hrvatskom tržištu tražimo 1 osobu na poziciju prodajnog predstavnika za poslovne korisnike. Bavimo se informacijsko-komunikacijskima uslugama - GPS sistemi za praćenje vozila (više informacija na našoj web stranici www.mygpservice.com).

Prodajni predstavnik bit će zadužen za akviziciju novih klijenata (telemarketing), pripremo ponuda, odlazak na dogovorene sastanke, prezentaciju i prodaju naših usluga i proizvoda, servisiranje postojećih klijenata, post prodaju (savjetovanje i osnovna tehnička podrška kupaca).

Uvjeti

- izražene prodajne, prezentacijske i pregovaračke vještine
- samostalnost u vođenju prodajnog procesa
- posvećenost kontinuiranom razvoju komunikacijskih i prodajnih vještina u svrhu redovitog ostvarivanja osobnih i prodajnih planova tvrtke
- proaktivnost, ustrajnost, samoinicijativnost i ambicioznost za usvajanjem novih znanja
- pozitivan pristup prodaji
- usvojene vještine dobrog planiranja i organiziranja
- izgrađena osobnost i ozbiljnost u radu
- profesionalnost u nastupu i radu
- uvjerljivost, komunikativnost i taktičnost
- informatička pismenost - MS Office, Outlook

Za obavljanje posla potrebno je posjedovanje vlastitog automobila.

Ako ste dinamičan, komunikativan, ljubazan i strpljiv, sa željom za daljnjim unapređenjem svojih prodajnih i pregovaračkih vještina i znanja, spremni za nove izazove - prijavite se.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema

Jezici:

Hrvatski (materinji jezik)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- plaćanje po sklopljenom Ugovoru
- stalno zaposlenje, prvo na privremeno vrijeme (proba) onda za stalno

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).