Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Samostalni računovođa (ž/m)

Zagreb

Rok prijave:

  • Kopun i Kopun d.o.o.

Opis posla

Kopun i Kopun" d.o.o., hrvatska konzultantska tvrtka, utemeljena 1990. godine, traži za svoje potrebe:

Samostalnog računovođu (ž/m).

Uvjeti

- viša stručna sprema, visoka stručna sprema
- minimalno 5 godina iskustva u računovodstvu, od čega najmanje 2 godine samostalnog rada na godišnjim financijskim izvještajima
- poznavanje rada na računalu (MS Office: Word, Excel, Outlook, Internet)
- rad u WinTASK informacijskom sustavu je prednost
- napredno poznavanje engleskog jezika
- sklonost timskom radu
- želja za razvojem svog segmenta poslovanja unutar tvrtke

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju, molim da dostavite životopis putem linka za prijavu ili putem pošte:
KOPUN i Kopun d.o.o.
n/r g. Stanko Kopun
Trg žrtava fašizma 14/1
10000 Zagreb

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

Izabranoj osobi ponudit će se mogućnost kontinuiranog usavršavanja te rad u dinamičnom i ugodnom radnom okruženju.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).