Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Knjigovođa / asistent u prodaji (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Darvel d.o.o.

Tvrtka Darvel se od 1995 godine posvetila prezentiranju visoko kvalitetnih i svjetski prihvaćenih proizvoda na hrvatskom tržištu.

Naša suradnja sa visoko cijenjenim i poznatim kompanijama, privlači već godinama brojne kupce željne proizvoda neupitne kvalitete.
U želji da Vam približimo originalnost i vrhunsku idejnu realizaciju kojom zrače proizvodi naših partnera, u potpunosti smo se posvetili njihovom naboljem mogućem prezentiranju.
Našom ponudom stavljamo vas u prvi plan, olakšavajući vam odabir ekskluzivnih svjetskih proizvoda koji će obilježiti vašu osobnost.
Sa zadovoljstvom vam možemo pokazati našu viziju. Opustite se i uplovite u vaš novootkriveni svijet.
U Darvel ste uvijek dobro došli.

Opis posla

Traži se:
- odgovorna i ambiciozna osoba
- odlično pozvavanje računovodstva i knjigovodstva
- pomoć u izravnoj prodaji
- aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- rad u dinamičnom okruženju
- timski rad

Uvjeti

- poželjna fotografija kandidata

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Engleski (izvrsno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).