Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Samostalni računovođa (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Inter Cars d.o.o.

Opis posla

- samostalno obavljanje računovodstveno-knjigovodstvenih poslova, te samostalni rad u knjiženju ulaznih računa,
- izrade završnog računa i izvještavanja internih i eksternih korisnika,
- izrada financijskih, poreznih i svih zakonom propisanih izvještaja,
- praćenje važećih propisa iz područja financija i računovodstva te njihova primjena,
- izrada zakonskih statističkih i financijskih izvještaja,
- priprema internih/eksternih izvještaja za upravu tvrtke,
- suradnja s državnim institucijama,
- suradnja s revizorima te priprema izvještaja,
- suradnja s poreznim savjetnicima.

Uvjeti

- najmanje 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima,
- VSS ili VŠS ekonomskog smjera s naglaskom na financije i računovodstvo,
- izvrsno poznavanje računovodstvenih propisa i poreza, te MRS,
- pouzdana i odgovorna osoba, orijentirana na rezultate u s razvijenom poslovnom etikom,
- iskustvo rada u nekom od ERP poslovnih sustava,
- poznavanje MS Office aplikacija,
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu,
- preciznost, komunikativnost i sklonost timskom radu,
- proaktivnostu rješavanju zadataka te orijentacija na stalno usavršavanje profesionalnih znanja i vještina.

Prednosti:
- poznavanje rada u MS Dynamics NAV-u (Navision),
- poznavanje ili češkog ili poljskog ili talijanskog jezika.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- stalni radni odnos uz probni rok od 3 mjeseca,
- stimulativna primanja.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).