Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Telekom savjetnik (m/ž)

Zagreb, Split, Pula

Rok prijave:

  • Approbo d.o.o.

Opis posla

Zbog stvaranja novih timova tražimo, ambiciozne prodajne predstavnike, buduće voditelje i voditeljice, za radno mjesto:

Telekom savjetnik (m/ž) u Zagrebu, Splitu i Puli.

Opis posla:
- promoviranje, informiranje i prezentacija telekomunikacijskih usluga potencijalnim korisnicima u njihovom domu ili putem telefona
- posao je zanimljiv i dinamičan, odvija se na terenu

Uvjeti

- tražimo vrijedne radnice i radnike: pozitivne, ambiciozne, komunikativne, ljude sa osmijehom
- studenti su dobrodošli

Zamolbe dostaviti putem linka za prijavu.

Što nudimo

- radi se u dobrom i profesionalnom okruženju ambicioznih osoba
- radno vrijeme je puno radno vrijeme, s mogućnosti rada na nepuno radno vrijeme
- fiksna primanja sa stimulativnim bonusom prema ostvarenim rezultatima
- mogućnost napredovanja i razvoja vlastite karijere
- plaća do 5.000 kn

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Studentski ugovor

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).