Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Prodavač (m/ž)

Zagreb, Varaždin, Čakovec, Sl. Brod, B. Manastir

Rok prijave:

  • Mesna industrija RAVLIĆ d.o.o.

Već 1960. godine, otvaranjem restorana Plavi podrum započinje poslovanje Ravlić grupe. Grupacija trenutno zapošljava preko 330 zaposlenika koji sudjeluju u svim fazama proizvodnje i prodaje.

Mesna industrija RAVLIĆ bavi se uzgojem stoke, proizvodnjom svježeg mesa i mesnih i prerađevina, prodajom i distribucijom. Klaonica, koja je jedan od najmodernijih klaoničkih objekata u Hrvatskoj i šire, nalazi se u blizini Osijeka, u Petrijevcima. Na istoj lokaciji je smještena i mesoprerada koja obuhvaća proizvodnju brojnih trajnih i polutrajnih proizvoda.

RAVLIĆ trenutno ima 38 mesnica na području od Vukovara do Krapine, te u budućnosti planira ozbiljnu ekspanziju maloprodajne mreže na području Hrvatske. Svi maloprodajni objekti su prepoznatljivog izgleda i karakterističnog asortimana. U mesnicama su zaposleni su visoko kvalificirani majstori svog zanata te koji su obučeni za rad s osjetljivom namirnicom kao što je meso i koji će rado udovoljiti svim zahtjevima kupca.

Osim razvijene mreže maloprodaje, značajan udio poslovanja odnosi se i na veleprodaju. Trenutno ostvarujemo uspješnu suradnju s najvećim trgovačkim lancima.

Diljem Hrvatske brand RAVLIĆ je postao sinonim za svježe i kvalitetno meso i tradicionalne mesne proizvode proizvedene na nov i moderan način. To je ujedno i naša filozofija: Garantirati našim kupcima da je meso koje kupuju kvalitetno, svježe i domaće, te proizvedeno na siguran i moderan način.

Opis posla

- pomoć u obradi mesa u finalne proizvode
- prodaja mesa, mesnih i drugih proizvoda kupcima
- održavanje izgleda vitrine (svježina, popunjenost, obrada, zaštita i prezentiranje robe) i komore (svježina, zaštita, posloženost)
- pravilno postupanje s robom prema Ravlić standardima
- izdavanje računa
- poštivanje visokih higijenskih standarda
- održavanje dobrih odnosa s kupcima
- zaprimanje robe
- održavanje i čišćenje pribora, opreme i objekta
- izvršavanje naloga poslovođe

Uvjeti

- SSS, poželjno trgovačkog ili srodnog smjera
- poželjno radno iskustvo, ali nije neophodno

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Što nudimo

- rad u renomiranoj tvrtki
- profesionalni razvoj
- mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme
- stalna, redovna i stimulativna primanja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).